Zamknij ten komunikat<br>Akceptuję pliki cookies

Masz problem? Zadzwoń! (+48) 602 366 559

  • E-mail:
 
 
 
wielkość tekstu: A A A
 

Rolety zewnętrzne

 
  • Rolety zewnętrzne antywłamaniowe
Drogi Kliencie,

Dostępne w naszym asortymencie rolety zewnętrzne mają na celu przede wszystkim zabezpieczenie wnętrz przed nadmiernym przegrzaniem. W pełni opuszczone gwarantują komfort. Promienie słoneczne odbijają się od pancerza i nie przedostają do pomieszczenia, przez co we wnętrzu panuje przyjemny chłód. Jednocześnie nie powodują utraty ciepła w sezonie zimowym. Stanowią poza oknem dodatkową warstwę izolacyjną. Ponadto są doskonałą osłoną przed niepożądanymi spojrzeniami przechodniów oraz sąsiadów.

Zaletą konstrukcji jest zastosowanie pancerzy z profili aluminiowych o różnej grubości. Pozwala to zagwarantować nie tylko izolację termiczną, ale także akustyczną. Pancerz skutecznie zabezpiecza przed hałasem z zewnątrz. We wszystkich przypadkach stanowi także dodatkową warstwę chroniącą przed aktami wandalizmu oraz kradzieżą. Jednak roletą antywłamaniową można nazwać dopiero model wykonany z paneli minimum P41, atestowany.

Rolety antywłamaniowe

Zewnętrzne rolety antywłamaniowe, które znacząco podnoszą poziom bezpieczeństwa. Są odporne na uszkodzenia mechaniczne, dzięki odpowiedniej konstrukcji całego pancerza. Dodatkowym atutem jest podłączenie pancerza do alarmu, dzięki czemu przy naruszeniu konstrukcji od razu zostają załączone odpowiednie zabezpieczenia. Istotne znaczenie ma wyposażenie modelu w funkcjonalny silnik elektryczny, czujnik ruchu w pancerzu, wzmacniane prowadnice, zamek baskwilowy.

 
 
 
  • Systemy

    Produkty przeznaczone dla budynków nowo-wznoszonych – System INTEGRO. System znajduje swoje zastosowanie głównie w budynkach nowo wznoszonych, ale również w budynkach, które już istnieją (po uprzednim dokonaniu koniecznych zmian w obrębie nadproża)...

  • Funkcje

    Rolety zewnętrzne wykonane z profili aluminiowych należą do produktów czystych ekologicznie. Powstają bowiem z dobrego gatunkowo stopu metalu i wypełnione są pianką poliuretanową pozbawioną freonów. Odpowiednio wyprofilowane odznaczają się wysoką odpornością na działanie czynników zewnętrznych, doskonałą szczelnością oraz cichą pracą...

 
 
 
 
 
Wizyty

Wizyt dzisiaj [20-05-2024]: 156 | Wizyt ogółem: 209957 | Przeglądających stronę: 1

 

Rewolucyjne i niepowtarzalne rolety DZIEŃ NOC|Zobacz teraz!

Oryginalne załony panelowe w Stylu Japońskim|Zobacz teraz!

Komfortowe systemy sterowania roletami SOMFY|Zobacz teraz!

Referencje firmy MABO|Zobacz teraz!

Projekt:   [based on Quick.Cms]