Zamknij ten komunikat<br>Akceptuję pliki cookies

Masz problem? Zadzwoń! (+48) 602 366 559

 • E-mail:
 
 
 
wielkość tekstu: A A A
 

Moskitiery

 

Drogi Kliencie,

Letnie upały powodują, że we wnętrzach pomieszczeń temperatura osiąga wyjątkowo wysoki poziom. Odruchowo otwieramy okna, drzwi tarasowe oraz balkonowe pragnąc wpuścić do pokoju więcej świeżego powietrza bądź wywołać delikatny przeciąg. W efekcie wraz z przyjemnym powiewem do pomieszczenia dostają się dokuczliwe, niekiedy niebezpieczne owady oraz insekty, jak meszki, komary, muchy, osy.

Skutecznym sposobem na wyeliminowanie tego problemu jest zastosowanie moskitiery. To przewiewna siatka wykonana zazwyczaj z tworzywa sztucznego. Drobne, gęsto umieszczone oczka uniemożliwiają przedostanie się insektów do wnętrz, jednocześnie zapewniają odpowiednią cyrkulację powietrza. Ważne znaczenie ma także fakt, iż wprowadzona na oknie lub drzwiach balkonowych moskitiera nie ogranicza widoczności. Jej konstrukcja została przemyślana tak, aby można było się cieszyć pięknym krajobrazem, przy nieobecności dokuczliwych owadów.

W ofercie znajdują się modele tradycyjne (na ramce) oraz rolowane. Dostępne są w wielu wariantach, w różnej kolorystyce. Wykonujemy także konstrukcje pod określone wymiary, zapewniając także montaż na terenie Warszawy i okolic.

 
 
 • Moskitiera rolowana

  Jest to model wyposażony w naciąg sprężynowy, dzięki czemu można w prosty sposób rozwijać i nawijać materiał. Moskitiera rolowana znajduje zastosowanie w różnego typu drzwiach i oknach. Przy wykorzystaniu kasetki w jednym rozmiarze możliwe jest wprowadzenie dowolnej ilości siatki, w zależności od bieżących potrzeb. Wysokość maksymalna wynosi 250cm, co pozwala na stworzenie odpowiedniego zabezpieczenia również na drzwi balkonowe.

  Zastosowano przy nich specjalną taśmę magnetyczną, ułatwiającą otwieranie i zamykanie, przy zachowaniu jednocześnie wysokiego poziomu zabezpieczenia. Produkt odznacza się estetyką wykonania.

 • Moskitiera ramkowa

  Jest to najbardziej popularny model. Jego charakterystyczna budowa opiera się na stelażu aluminiowym, który obciągnięty jest specjalną siatką. Niewątpliwy atut moskitiery ramkowej stanowi bezinwazyjny montaż. Produkty można w prosty sposób wprowadzić w ramę okien bądź drzwi stosując jeden z możliwych systemów mocowań: elastycznych, magnesowych, sprężynujących zaczepów.

  Zastosowanie tego rodzaju zabezpieczenia chroni nie tylko przed owadami, ale również stanowi pośrednio dodatkową formę izolacji. Stelaż uszczelniany jest bowiem wsuwaną szczoteczką w miejscach, w których przylega on do Twojego okna czy muru.

 
 
 
 
 
 
Wizyty

Wizyt dzisiaj [17-06-2024]: 43 | Wizyt ogółem: 212717 | Przeglądających stronę: 1

 

Rewolucyjne i niepowtarzalne rolety DZIEŃ NOC|Zobacz teraz!

Oryginalne załony panelowe w Stylu Japońskim|Zobacz teraz!

Komfortowe systemy sterowania roletami SOMFY|Zobacz teraz!

Referencje firmy MABO|Zobacz teraz!

Projekt:   [based on Quick.Cms]